اجرای فوم بتن شرکت آریا فوم بتن

شرکت آریا فوم بتن
شرکت آریا فوم بتن یکی از اولین شرکتهای تولید کننده مصالح سبک (فوم بتن) و بلوک های هبلکس naac , CLC میباشد که توانسته سهم عمده ای از بازار این نوع محصول (فوم بتن )را به خود اختصاص دهد.
این شرکت با کادری مجرب و متعهد توانسته بزرگترین رزومه کاری درزمینه اجرای کف سازی و شیب بندی با فوم بتن را در مشهد و وسایر نقاط به خود اختصاص دهد.
این شرکت با در اختیار داشتن ۱۲ اکیپ اجرای فوم بتن در مشهد و سراسر ایران یکی از بزرگترین مجریان فوم بتن میباشد
هر دستگاه پرتابل فوم بتن در یک شیفت کاری قادر به اجرای ۵۰ الی ۷۰ متر مکعب کف سازی و شیب بندی است.
این رقم بالغ بر ۶۰۰ متر مربع باضخامت ۱۰ سانتیمتر در یک شیفت کاری (۸ساعت)در یک روز میباشد.
این شرکت در صورت نیاز به سرعت بیشتر میتواند از چندین دستگاه فوم بتن در یک پروژه استفاده نماید
عزیزانی که در خواست اجرای فوم بتن و شیب بندی پروژه خود را دارند میتوانند بادفتر این شرکت
تماس حاصل نمایند.

۰۵۱۳۶۵۸۶۸۱۶

 

 

جدول مقایسه هزینه تمام شده فوم بتن با پوکه : کلیک کنید   پروژه های اجرا شده فوم بتن : کلیک کنید

مجریان فوم بتن مورد تایید شرکت آریا در استانها

 

اجرای فوم بتن آذربایجان شرقی

اجرای فوم بتن آذربایجان غربی اجرای فوم بتن اردبیل اجرای فوم بتن اصفهان اجرای فوم بتن البرز اجرای فوم بتن ایلام اجرای فوم بتن بوشهر اجرای فوم بتن تهران اجرای فوم بتن چهار محال و بختیاری اجرای فوم بتن خراسان جنوبی اجرای فوم بتن خراسان رضوی اجرای فوم بتن خوزستان اجرای فوم بتن خراسان شمالی اجرای فوم بتن سیستان و بلوچستان اجرای فوم بتن فارس اجرای فوم بتن سمنان اجرای فوم بتن قزوین اجرای فوم بتن قم اجرای فوم بتن کردستان اجرای فوم بتن کرمانشاه اجرای فوم بتن کهگیلویه و بویر احمد اجرای فوم بتن گلستان اجرای فوم بتن لرستان اجرای فوم بتن مازندران اجرای فوم بتن هرمزگان اجرای فوم بتن همدان اجرای فوم بتن یزد

 

اجرای فوم بتن آذربایجان شرقی

اجرای فوم بتن آذربایجان غربی

اجرای فوم بتن اردبیل

اجرای فوم بتن اصفهان

اجرای فوم بتن البرز

اجرای فوم بتن ایلام

اجرای فوم بتن بوشهر

اجرای فوم بتن تهران

اجرای فوم بتن چهار محال و بختیاری

اجرای فوم بتن خراسان جنوبی

اجرای فوم بتن خراسان رضوی

اجرای فوم بتن خراسان شمالی

اجرای فوم بتن خوزستان

اجرای فوم بتن زنجان

اجرای فوم بتن سمنان

اجرای فوم بتن سیستان و بلوچستان

اجرای فوم بتن فارس

اجرای فوم بتن قزوین

اجرای فوم بتن قم

اجرای فوم بتن کردستان

 اجرای فوم بتن کرمان

اجرای فوم بتن کرمانشاه

اجرای فوم بتن کهگیلویه و بویر احمد

اجرای فوم بتن گلستان

اجرای فوم بتن گیلان

اجرای فوم بتن لرستان

اجرای فوم بتن مازندران

اجرای فوم بتن هرمزگان

اجرای فوم بتن همدان

اجرای فوم بتن یزد

 

 

( رضایت مندی شما افتخار ماست )

 

 

دستگاههای اجرا

 

کفسازی زیر پیاده روهای حرم امام رضا(ع)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فوم بتن

بتن از مصالح اصلی و بنیادین در ساخت ساختمان های کنونی است که می توان با ایجاد ترکیبات مختلف و افزودن مواد دیگر به ترکیبات کارایی آن را بالا برد . از جمله موادی که می توان برای افزایش کارایی بتن به آن اضافه نمود فوم ( ماده کف ساز با پایه پروتئین شیمیایی و گیاهی ) است .این نوع بتن علاوه بر داشتن مزایای بتن معمولی خواص دیگری مانند وزن مخصوص کم و مقاومت فشاری بالا را نیز دارا می باشد . سبکی این نوع بتن در سازه های ساختمانی باعث کاهش بار مرده ساختمان ، صرفه جویی در حجم خاک برداری و بتن مصرف شده در فوندانسیون ها و همچنین کاهش بارهای زلزله می شود .برای تولید این بتن از ملات ماسه ، سیمان ، ماسه بادی ، ملات فوم بتن ( از نوع پروتئین شیمیایی و گیاهی ) و افزودنیهای مجاز استفاده می گردد . این مواد توسط دستگاه های مخصوص ، مخلوط و تولید شده و برای استفاده آماده می گردد که توسط دستگاه های پمپاژ به علت سبکی به راحتی می توان بتن را به طبقات بالاتر انتقال داد . در نتیجه این عملکرد ، میزان دقت کلی مصرفی در این پروژه افزایش می یابد .

مقدمه

فوم بتن ، بتنی است با کاربری بالا در صنعت ساختمان سازی که می توان با رعایت اصول تولیدی و بکارگیری مناسب ، از آن در انواع پروژه های ساختمانی استفاده نمود . این بتن برای اولین بار کشور سوئد ، ابداع و اختراع شد و امروزه در بیشتر کشورها مورد استفاده قرار می گیرد .

موارد استفاده:

۱ – استفاده به صورت بلوک برای دیوارهای غیر باربر :
یکی از مزایای استفاده از بلوک تهیه شده با فوم بتن بی نیاز کردن دیوار از گچ خاک قبل از سفیدکاری می باشد که خود باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می گردد .
۲ – استفاده در مسطح کردن کف طبقات و تنظیم شیب بندی بام ها
۳ – استفاده در پوشش های تیر و ستون :
این بتن به عنوان لایه محافظ در مقابل آتش سوزی برای پوشش تیر وستون های سازه های فولادی
۴ – به عنوان عایق رطوبتی :

از فوم بتن در بلوکاژ کف ساختمان ها و به عنوان ماده پر کننده ( به جای خاکریزی و کامپکشن آن ) در فضای پشت دیوارهای حایل دور لوله کشی های آب و فاضلاب حد فاصل بین خاکبرداری .

برای کارایی بالا در استفاده از بتن باید یکنواختی در داخل بتن ایجاد شده و یکنواختی میان ذرات داخل بتن مخصوص در حین انتقال به محل از بین نرود .
برای فوم بتن نیز نباید طرح اختلاط به هم ریخته و حباب های موجود از بین بروند ، زیرا از بین رفتن حباب ها و ناپایداری آنها باعث تغییر در برخی مواد شده و در اجرای پروژه و پایداری آن تاثیر منفی خواهد گذاشت . از موارد دیگری که باعث ایجاد حصول اطمینان در اجرای پروژه ها می گردد استفاده از مواد کف زای مناسب می باشد که از مناسب ترین آن ماده کف زای تولیدی از مواد شیمیایی ، گیاهی می باشد که با استفاده از آن می توان بتن با خواص یکنواخت تولید کرد .

تسهیلات تولید:

فوم بتن، پس از آنکه در دستگاه های مخلوط افکن به حالت خمیری درآمد آماده انتقال و تخلیه در محل می باشد . این بتن به دلیل سبکی به راحتی به طبقات بالا پمپاژ شده و انرژی کمتری را نسبت به بتن های دیگر مصرف می کند . این بتن به دلیل داشتن کف و روانی نیازی به ویبره کردن نداشته و سطوح بیرونی صاف و بدون ترک خوردگی می باشند.از فوم بتن می توان در ساخت قطعات پیش ساخته استفاده نمود که این نوع قطعات بتنی بیشتر در کشورهای آفریقایی و کشور هند به دلیل کمبود آب استفاده می گردد که به ساخت ساختمان های ارزان قیمت در طول مدت ۸ ساعت می انجامد . طول مدت گیرش این بتن در قالب و در صورت استفاده از سیمان تیپ I و بدون استفاده از زودگیر کننده ها در حدود ۸ الی ۱۲ ساعت است که با استفاده از مواد افزودنی می توان طول مدت را کاهش داد . افزودن فوق روان کننده ها که با کاهش آب بتن همراه است می تواند مقاومت بتن را با درصد مناسبی افزایش داد .

خواص فوم بتن:

۱ – پایین بودن بودن ضریب هدایت حرارتی :
مقاومت در برابر حرارت در بتن بسیار مناسب می باشد که در هر صورت ۴ تا ۶ برابر بیشتر از آجر معمولی است .
۲ – مقاومت در برابر آتش :
فوم بتن آتش گیر نمی باشد و با افزودن ضخامت قطعه می توان مقاومت آن را در برابر آتش تا حد زیادی افزایش داد. مقاومت فوم بتن در برابر آتش بیشتر از بتن معمولی بوده و دلیل آن خواص ویژه عایقی آن است .
۳ – برش آسان و مته کاری :
قطعات تولید شده با این بتن به راحتی قابل بریدن و اره کردن و همچنین مته کاری و میخ کوبی می باشد . بنابراین می توان پس از نصب قطعه محل عبور کابل ها و لوله ها را در آن جاسازی کرد .
۴ – سرعت در اجرا :
با بهره گیری از بتن سبک در اجرای پروژه ها می توان از اتلاف وقت در اجرا جلوگیری کرده و در کمترین زمان به بهترین نتیجه رسید .
۵ – عدم امکان نفوذ جانوران موذی در کف سازی
۶ – کاهش خطرات ناشی از زلزله به علت سبکی
۷ – هزینه مالی کمتر نسبت به سبک سنتی ( پوکه ریزی و پلاستر )
۸ – کاهش قابل توجه آلودگی صوتی
۹ – قابلیت پمپاژ تا ارتفاع ۳۰ متر ( عدم نیاز به بالابر )
۱۰ – قابلیت فرم و رنگ پذیری
۱۱ – دارای وزنی حجمی در حدود ۳۰۰ الی ۳۵۰ کیلوگرم در متر مربع

مزیتهای اقتصادی  فوم بتن:

وزن ساختمانی که در آن از فوم بتن استفاده می گردد می تواند تا حدود ۳۵% نسبت به وزن ساختمانی که با بتن معمولی ساخته شده کاهش یابد و با استفاده از تجربه و دقت بیشتر در طراحی و استفاده بهینه از فوم بتن امکان کاهش وزن آن تا ۵۰% نسبت به ساختمان بتن معمولی وجود خواهد داشت و متعاقباً سهم بار با کاهش وزن بار مرده ساختمان به نصف کاهش خواهد یافت .
با کاهش وزن بار مرده ساختمان کاهش درون اسکلت سازه ، ابعاد فوندانسیون و کاهش آرماتور مصرفی برای فوندانسیون را خواهیم داشت و در نتیجه آن زمان اجرای پروژه مدت کوتاه تری طول خواهید کشید . وزن سبک بتن سبب می شود تا بتوان این بتن را به راحتی به طبقات بالاتر پمپاژ نمود و در نتیجه در هزینه صرفه جویی خواهیم کرد .
در زمان استفاده از ساختمان و بهره برداری به علت عایق خوب حرارتی بتن صرفه جویی قابل توجهی در هزینه مصرف انرژی (سرمایش و گرمایش ساختمان )حاصل می شود و کاهش چشم گیری در مصرف منابع ملی خواهیم داشت .
در ضمن دستگاه تولید این بتن سیار می باشد و می توان آن را در کارگاه کارفرما مستقر نمود .

زیست محیطی:

این بتن با ماده مولد فوم یا کف با پایه شیمیایی ، گیاهی تولید می شود و از نطر زیست محیطی سالم ترین و بهترین روش تولید بتن سبک می باشد .
صرفه جویی در حمل و نقل قطعات پیش ساخته و حذف هزینه های مصالح :
با استفاده از بتن سبک دیگر نیازی به تهیه مصالح از نقاط دیگر و هزینه های حمل وانتقال به محل پروژه و صرف دستمزد برای کارگران متعدد جهت حمل ، جا به جایی و یا ساخت ملات ماسه و سیمان نمی باشد .
افزایش عمر مفید ساحتمان :
بتن سبک با بهره گیری از دقت عمل و گذراندن آزمایشات متعدد تولید شده و با استفاده از این محصول می توان بنای سبک و مستحکمی ساخت که حتی عمر مفید ساختمان را بسیار افزایش دهد .

نتیجه گیری:

با توجه به مطالب ارائه شده این بتن را می توان به عنوان سریع ترین و اقتصادی ترین و مطمئن ترین راه برای ساخت و ساز در جهان نام برد .

قابل توجه ابنوه سازان ومجتمع سازان:

اجرای سریع ، سبک و ارزان کف سازی و شیب بندی
استفاده از فوم بتن جایگزین بسیار مناسبی برای پوکه ریزی جهت کف سازی و شیب بندی است زیرا :
در پوکه ریزی :
۱ – پوکه و ماسه نیاز به فضایی جهت دپو دارند .
۲ – پوکه نیاز به محیطی جهت مخلوط شدن با ماسه وسیمان دارد .
۳ – جهت بالابردن پوکه نیاز به اشغال شدن بالابرها است .
۴ – وزن هر متر مکعب پوکه اجرا شده تقریبا kg 1000 به بالا می باشد . ( پوکه وزن ثابت و یکنواختی ندارد )
۵ – اختلاط پوکه و ماسه و سیمان کاملاً یکدست نمی باشد و به همین خاطر پوکه هایی که کاملاً با سیمان آغشته نشده اند با وارد شدن کمترین نیرو شروع به لغزش و حرکت می نمایند .
۶ – قابلیت اجرای پوکه که روزانه حدوداً ( ۷ مترمکعب ) می باشد و ضایعات اجرا تقریباً ۵ الی ۱۰ % است .
۷ – جهت اجرای عایق بندی و ایزوگام نمودن پشت بام ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی ، حمام و … بر روی پوکه نیاز به اجرای لیسه به قطر ۳ الی ۵ سانتی متر می باشد .

در اجرای فوم بتن:

۱ – در این روش نیاز به دپو محصول و اختلاط آن نمی باشد .
۲ – جهت ارسال ملات به طبقات ، خود دستگاه به تمامی طبقات پمپاژ می نماید و نیازی به استفاده از بالابرها و اشغال آنها نیست .
۳ – وزن هر متر مکعب فوم بتن ۳۰۰ الی ۳۵۰ کیلوگرم و ثابت می باشد .
۴ – سرعت اجرای فوم بتن روزانه حداقل ۳۰ الی ۵۰ مترمکعب می باشد .
۵ – اختلاط مواد موجود در این ملات توسط دستگاه و کاملاً یکدست و همگن می باشد .
۶ – این محصول به علت وجود حباب های هوا به طور یکنواخت می باشد ، بنابراین به عنوان یک عایق رطوبت عمل می کند .
۷ – این محصول عایق صدا و حرارت بوده بنابراین می تواند باعث ایزوله شدن تاسیسات موجود در کف ساختمان شود .
۸ – این محصول عایق صدا و حرارت بوده بنابراین می تواند باعث ایزوله شدن تاسیسات موجود در کف ساختمان شود .
۹ – چون این محصول داخل میکسر مخلوط می شود و توسط شیلنگ به طبقات ارسال می گردد تقریباً بدون ضایعات است .

آریا فوم بتن مجری فوم بتن مشهد اجرای بتن سبک در مشهد مجری بتن سبک در ایران .آریا فوم بتن مشهد
تولید بتن سبک در ایران
فروش فوم بتن در مشهد
فروش بتن سبک مشهد
اجرای فوم بتن سبک در ایران
فوم بتن

اجرای فوم بتن آذربایجان غربی

اجرای فوم بتن آذربایجان تبریز

فوم بتن ارومیه

اجرای فوم بتن اردبیل اجرای فوم بتن اصفهان اجرای فوم بتن البرز اجرای فوم بتن ایلام اجرای فوم بتن بوشهر اجرای فوم بتن تهران اجرای فوم بتن چهار محال و بختیاری اجرای فوم بتن خراسان جنوبی اجرای فومبتنبیرجند اجرای فوم بتن خراسان رضوی اجرای فوم بتن اهواز اجرای فوم بتن خراسان شمالی اجرای فوم بتن بجنورد  اجرای فوم بتن زاهدان اجرای فوم بتن شیراز اجرای فوم بتن سمنان اجرای فوم بتن قزوین اجرای فوم بتن قم اجرای فوم بتن کردستان اجرای فوم بتن کرمانشاه اجرای فوم بتن کهگیلویه و بویر احمد اجرای فوم بتن گرگان اجرای فوم بتن خرم اباد اجرای فوم بتن ساری اجرای فوم بتن بندر عباس اجرای فوم بتن کیش اجرای فوم بتن همدان اجرای فوم بتن یزد