دی ۲۸, ۱۳۹۶

درباره نویسنده

آریا فوم بتن

گروه آریا در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین آلات بتن در شهر مقدس مشهد آغاز نمود. پس از گذشت ۳ سال و با پیش بینی رونق صنعت سبک سازی بر آن شد که در این عرصه گام نهد. و در اوایل سال ۱۳۸۸ شرکت ماشین سازی آریا فوم بتن به ثبت رسید.گروه آریا در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین آلات بتن در شهر مقدس مشهد آغاز نمود. پس از گذشت ۳ سال و با پیش بینی رونق صنعت سبک سازی بر آن شد که در این عرصه گام نهد. و در اوایل سال ۱۳۸۸ شرکت ماشین سازی آریا فوم بتن به ثبت رسید.

مطالب مشابه

14 Comments

 1. 1

  جعفری

  چراتولید بلوک CLC با دستگاه برشی بهتر هست؟
  باسپاس

  پاسخ
  1. 1.1

   آریا فوم بتن

   از بهترین روشهای تولید بلوک CLC استفاده از دستگاه های برش هست،زیرا در روش تولید با دستگاه برش به دلیل هزینه پایین به واسطه احتیاج نداشتن به کارگر باعث کاهش قیمت تمام شده بلوکCLC میشه.
   دستگاه های برش بلوک CLC به چند نوع مدل میتوان اشاره کرداما در حال حاضر بهترین و کم هزینه ترین ان میتوان به مدل اره ای اشاره کرد که از دقت بسیار بالایی در تولید بلوک CLC ,هبلکس برخوردار میباشند

   پاسخ
 2. 2

  فرهادی

  لطفا مزیت استفاده ازبلوک سبک در مقایسه با بلوک معمولی رو توضیح بدین؟

  پاسخ
  1. 2.1

   آریا فوم بتن

   دانسیته بالای بلوک معمولی بعنوان یکی از محدودیت ھای آن بحساب میادکه کاھش آن با تولید بلوک سبک می تواند گامی مھم و موثربرای رفع این محدودیت انجام داد.
   بعلاوه بلوک های سبک دارای خواص مھندسی ویژه ای ھستن
   که کاربرد آنھا را در بخش ساختمان سبک عموما نماید.

   پاسخ
 3. 3

  رمضان پور

  ماکه در مناطق شمالی هستیم چه نوع بلوکی برای تولید واستفاده پیشنهاد میکنید،
  سپاسگزارم

  پاسخ
  1. 3.1

   آریا فوم بتن

   بلوک clc برای مناطق مرطوب بسیار بهتر از بلوک aac می باشد زیرا بلوک aac دارای گچ و آهک بوده و جذب رطوبت بالایی داره که باعث مشکلات زیادی در مناطق شمل میباشد.
   در بلوک clc اگر طبق استاندارد مقاومت فشاری را بالای ۲ مگا پاسکال بشه میتونه مانع جمع شدگی آن بشه.

   پاسخ
 4. 4

  جعفرزاده

  در بلوک سبک clcبعد از خشک شدن ترک های مویی بوجودامده، برای رفع مشکل چه باید کرد؟

  پاسخ
  1. 4.1

   آریا فوم بتن

   باید مقدار و فشار باد و مقدار آب را طوری تنظیم کنی که مقدار مشخص از آب و فوم بالاترین کف را تولید بکنه. ضمنا فوم نباید آبکی باشه باید خشک و پایدار مثل خامه باشه. هم زدن نهایی بعد از ورود فوم را بیشتر و کمی آب را نیز بیشتر تا ترکها کم بشه.

   پاسخ
 5. 5

  سجادی

  با سلام
  با نزدیک شدن سردی هوا، ما قبل از این ملاتی که داخل قالب میریختیم چند ساعتی صبر میکردیم که ملات خودشو بگیره بعد برش میزدیم اما حالا هر مقدار ساعتی که صبر میکنیم باز هم ملات خودشو نمیگیره چون هوا سرد شده. به نظر شما چه کار کنیم که بتونیم این مشکل رو حل کنیم؟

  پاسخ
  1. 5.1

   آریا فوم بتن

   ضمن عرض سلام و خسته نباشید،
   پیشنهاد بنده
   ۱) کنترل دمایی قبل از میکس کردن ۲)کننرل دمایی پس از میکس کردن.
   ۱) دمای کلیه آبهای دخیل در تولید کف و بتن را با پیش گرمایش حداکثر تا ٢٨ درجه گرم کنید و در ضمن فاصله زمانی میکس و تخلیه به قالب را به کمترین مقدار برسانید ( یعنی زمان را از دست ندهید، بعداز تزریق کف به محض اینکه کف در مخلوط ناپدید شد سریع تخلیه کنید)
   ۲) قالب ها رو بعد از پر شدن درحتی الامکان به اتاق سبز (green tunnel) انتقال داده و تا ۴ ساعت درآنجا نگهدارید تا به حالت تر بر برسد.
   با تشکر.

   پاسخ
 6. 6

  جمالی

  با عرض سلام،
  میخواسم بدونم برای ساخت بلوک های سلولی یا clc میشه از دستگاه پرتابل فوم بتن استفاده کنم یانه؟
  با تشکر.

  پاسخ
  1. 6.1

   آریا فوم بتن

   امکان استفاده از دستگاه پرتابل فوم بتن در کف ریزی برای تولید بلوک فوم بتن میسر است و مهمترین محدودیت آن مربوط به مشکلات ارسال ماسه ونداشتن سیستم توزین سیمان می باشد.
   درصورت بهره گیری از سیستم پرتابل شما باید انتقال بتن توسط واسط پمپ را حذف و بصورت ثقلی این جابجایی انجام گیرد. بجهت اینکه خورندگی ماسه موجود در بتن خیلی زود کروم روتور پمپ شما رو از بین خواهد برد و حباب شکنی خواهید داشت، لذا میبایست تراز سطح بچینگ پرتابل شما حداقل ٢ متر بالاتر از تراز قالب هاتون باشه.
   باتشکر.

   پاسخ
 7. 7

  منیری

  هزینه اولیه برای خط تولید بلوک CLC چقدر هست

  پاسخ
  1. 7.1

   آریا فوم بتن

   خط تولید می تواند در ظرفیت های گوناگون و تکنولوژی های گوناگون و همچنین در سطح اتوماسیون های گوناگون ایجاد شود و محدوده ذکر شده توسط شما درست است. قرارداد شما بایستی با فرد یا مجموعه ای باشد که سابقه مناسبی در این کار داشته باشند و بهترین روش اینست که با تعدادی از مشتریان قبلی آن مجموعه مشورت نمائید. لازم است علاوه بر اینکه نوع تکنولوژی مطلوب باشد تعهد زمانی و پشتیبانی نیز بخوبی صورت گیرد.
   شرکت آریا فوم بتن در این زمینه کاملا در خدمت شما می باشد

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *