دی ۲۸, ۱۳۹۶

درباره نویسنده

آریا فوم بتن

گروه آریا در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین آلات بتن در شهر مقدس مشهد آغاز نمود. پس از گذشت ۳ سال و با پیش بینی رونق صنعت سبک سازی بر آن شد که در این عرصه گام نهد. و در اوایل سال ۱۳۸۸ شرکت ماشین سازی آریا فوم بتن به ثبت رسید.گروه آریا در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین آلات بتن در شهر مقدس مشهد آغاز نمود. پس از گذشت ۳ سال و با پیش بینی رونق صنعت سبک سازی بر آن شد که در این عرصه گام نهد. و در اوایل سال ۱۳۸۸ شرکت ماشین سازی آریا فوم بتن به ثبت رسید.

مطالب مشابه

6 Comments

 1. 1

  جواد مروی

  چه فرقی بین بلوک NAAC با بلوک AACهست؟

  پاسخ
  1. 1.1

   آریا فوم بتن

   هر دو بلوک بلوک متخلخل سبک هستن که در ساختمان سازی به کار میره و ویژگی های شبیه بهم دارن .
   بلوک NAAC بلوکی هست که به روش های گازی پخت نمیشه.
   بلوک AAC به روش گازی پخته و مثل کیک پف می کنه، بعد از این مرحله بلوک برش میخوره و به قطعات دقیق در دمای بالای ۲۰۰ درجه سانتی گراد استفاده میشه.
   وزن مخصوص بلوک AAC از بلوک خیلی NAAC کمتر هست و به همین دلیل مقاومت بیشتری داره.

   پاسخ
 2. 2

  اکبررضایی

  در چه قسمت هایی از ساختمان بلوک سبک naac کاربرد دارد

  پاسخ
  1. 2.1

   آریا فوم بتن

   برای دیوار های داخلی و خارجی را میشه با بلوک NAAC ساخت استفاده از بلوک NAAC در محیط های مرطوب مثل دستشویی و حمام و آشپزخانه به دلیل مقاومت بالای بلوک NAAC در برابر رطوبت، و کاهش هزینه های مربوط به نازک کاری با بلوک NAAC سرعت اجرای بسیار بالا در دیوار چینی با بلوک NAAC از موارد استفاده ان میشه نام برد.

   پاسخ
 3. 3

  حمیدی

  بلوک NAACچقدر رطوبت جذب میکنه ؟؟؟؟

  پاسخ
  1. 3.1

   آریا فوم بتن

   میتونید یک عدد بلوک رو داخل یک سینی که به ارتفاع یک سانتیمتر آب داخلش ریخته شده قرار بدهید , خواهید دید که بلوک NAACبه دلیل ساختار متخلخلی که دارد تا یک ساعت به میزان ۲ سانتیمتر و تا ۲۴ ساعت نهایت ۷ سانتیمتر جذب آب خواهد داشت, ولی جذب آب سایر مصالح دیوارچینی تا یک ساعت ۱۰۰% میباشد (اشباع می شوند).
   در شرایط معمولی(غیر استخری) درصد جذب رطوبت بلوک NAAC در حدود ۵% می باشد و با کاهش رطوبت هوا , رطوبت بلوک نیز کاهش پیدا می کند.

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *