درباره ما

kh285122-1

گروه آريا در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین آلات بتن در شهر مقدس مشهد آغاز نمود.
پس از گذشت 3 سال و با پیش بینی رونق صنعت سبک سازی بر آن شد که در این عرصه گام نهد. و در اوایل سال 1388 شرکت ماشین سازی آریا فوم بتن به ثبت رسید.

با استعانت از پروردگار و تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت و با هدف مشتری مداری و رقابت با محصولات کشورهای اروپایی، هم اکنون این شرکت توانسته طیف محصولات و قطعات تولیدی خود را به بیش از 12 نوع محصول در مدلهای مختلف  برساند .

فعالیت شرکت محدود به ساخت ماشین آلات فوم بتن نشده و این شرکت توانسته در زمینه ساخت ماشین الات  تولید بلوک سبک naac , clc و هبلکس و  در اقصی نقاط ايران و کشورهای همسایه  فعالیت نماید.

نتيجه نظر سنجيهاي بعمل آمده از مشتریان و متقاضيان محترم، نشان دهنده رضايت مندي ايشان از كيفيت بلوکه های سبک ، ماشين آلات و اجرائيات فوم بتن اين شركت بوده و مؤيد دست يابي به اهداف والا و بلند مدت اين شركت در راستاي خدمات متمايز، با كيفيت و مشتري مداري مي باشد.

همه و همه این فعالیت ها و تبلیغات از اوایل سال 1388 باعث آن شد که طیف عظیمی از دست اندرکاران ساخت وساز، تولید کنندگان انواع مصالح ساختمانی و صنعت گران در زمینه های مختلف به صنعت سبک سازی خوشبین شده و به سوی آن گروییده شوند.

( پس باعث خرسندی ماست که توانستیم صنعت سبک سازی را در کشور رونق بخشیم )

فوم بتن

فوم بتون