دی ۲۸, ۱۳۹۶

درباره ما

شرکت ماشین سازی آریا فوم بتن


گروه آریا در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین آلات بتن در شهر مقدس مشهد آغاز نمود.
پس از گذشت ۳ سال و با پیش بینی رونق صنعت سبک سازی بر آن شد که در این عرصه گام نهد. و در اوایل سال ۱۳۸۸ شرکت ماشین سازی آریا فوم بتن به ثبت رسید.

با استعانت از پروردگار و تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت و با هدف مشتری مداری و رقابت با محصولات کشورهای اروپایی، هم اکنون این شرکت توانسته طیف محصولات و قطعات تولیدی خود را به بیش از ۱۲ نوع محصول در مدلهای مختلف  برساند .

فعالیت شرکت محدود به ساخت ماشین آلات فوم بتن نشده و این شرکت توانسته در زمینه ساخت ماشین الات  تولید بلوک سبک naac , clc و هبلکس و  در اقصی نقاط ایران و کشورهای همسایه  فعالیت نماید.

نتیجه نظر سنجیهای بعمل آمده از مشتریان و متقاضیان محترم، نشان دهنده رضایت مندی ایشان از کیفیت بلوکه های سبک ، ماشین آلات و اجرائیات فوم بتن این شرکت بوده و مؤید دست یابی به اهداف والا و بلند مدت این شرکت در راستای خدمات متمایز، با کیفیت و مشتری مداری می باشد.

همه و همه این فعالیت ها و تبلیغات از اوایل سال ۱۳۸۸ باعث آن شد که طیف عظیمی از دست اندرکاران ساخت وساز، تولید کنندگان انواع مصالح ساختمانی و صنعت گران در زمینه های مختلف به صنعت سبک سازی خوشبین شده و به سوی آن گروییده شوند.

( پس باعث خرسندی ماست که توانستیم صنعت سبک سازی را در کشور رونق بخشیم )