دی ۲۸, ۱۳۹۶

فروش بلوک

شرکت آریا فوم بتن یکی از اولین شرکتهای تولید کننده مصالح سبک و بلوک naac میباشد که توانسته سهم عمده ای از بازار این نوع محصول را به خود اختصاص دهد.

کادر فنی با تجربه این شرکت طی ۵ سال اخیر توانسته یکی از بهترین فرمولهای بتن سبک هبلکس و naac را در تولید بلوکه های خود به کار برد، که این فرایند باعث گردیده بلوکه های این شرکت از بالا ترین کیفیت برخوردار باشند.

 

عزیزانی که در خواست خرید بلوک  سبک را دارند میتوانند با بخش فروش این شرکت تماس حاصل فرمایند.

 

 

 

 

 


 

 

عایق سرما و گرما

با استفاده بلوک سبک در دیواره هاى جدا کننده داخل و خارج ساختمان مى توان درجه حرارت فضاى داخل را حفظ نموده و از ورود گرما و سرما از فضاى بیرون جلوگیرى نمود . این امر باعثایجاد حرارت یکنواخت در محیط خواهد شد .

 

مقاوم در برابر زلزله

با توجه به ترک یبات و خواص مکانیکى ویژه، بلوک سبک مقاومت کافى در برابر نیرو هاى مختلف وارده در جهات گوناگون را داراست .

 

مقاومت در برابر آتش

واضح است که توانایى مصالح جهت مقاومت در برابر آتش به توانایى مقاوت در برابر انتقال حرارت بستگى دارد – زمان مطلوب طبق استاندارهاى مجاز ۴ ساعت مى باشد – این محصول به دلیل استفاده از مواد اولیه مناسب حرارت را به کندى انتقال مى دهد . لذا با مقاومتى بیش از ۵ ساعت به عنوان یک دیوار ضد آتش در ساختمان هاى مهم همچون کتابخانه ها ، بیمارستان ها ، انبارها و برج هاى مسکونى و ادارى جهت جلوگیرى از گسترش آتش استفاده مى گردد .

 

عایق صوت

همانطور که مى دانیم میزان صدابندى براى جداکننده ها در ساختمان ها ، طبق مبحث ۱۸مقررات ملى ساختمان ۵ دسیبل تعیین شده است . بلوک سبک با درجه تراگسیل صدا (حداکثر ۴۸ دسیبل ) به عنوان یک نمونه مناسب جهت اتاق خواب ، بیمارستان ها و مراکز آموزشى و …. قابل اجرا مى باشد .

 

قابلیت ترمیم و تعویض

از ویژگى هاى منحصر به فرد بلوک سبک قابلیت ترمیم و یا تعویض مى باشد که آن را از دیگر مصالح ساختمانى متمایز مى کند .

 

سرعت در نصب و صرفه جویى در مصالح و راحتى کار در هنگام چیدمان دیوارها و اندود کردن

استفاده از بلوک سبک باعث کاهش قیمت تمام شده، به ویژه در ساختمان هاى مرتفع و پروژه هاى شهرک سازى مى گردد وسرعت بالای اجرا ء باعث کاهش هزینه هاى تمام شده مى گردد .

 

وزن سبک و عامل اقتصادی

 

نظر به اینکه فوم در بتن در قشرهای سطحی دارای تخلخل فراوان می باشد در نتیجه شکاف های مویین و درزهای کمتری در سطح ایجاد می شود و اگر پوشش فوم بتن با ضخامت کافی مورد استفاده قرار گیرد در مقابل نفوذ باران و رطوبت مقاومت مطلوبی خواهد داشت

 

مقاومت در برابر نفوظ و رطوبت آب

نظر به اینکه فوم بتن در قشرهمای سطحی دارای تخلخل فراوان میباشد در نتیجه شکافهای  مویین و درزهای کمتری در سطح ایجاد میشودو اگر پوشش فوم بتن با ضخامت کافی مورد استفاده قرار گیرد در مقابل نفوذ باران و ررطوب مقاومت مطلوبی خواهد داشت.

 

مقاومت فشاری۳۰ kg/cm2
ضریب انتقال حرارت۰٫۱۴ W/m0k
ضریب جمع شدگی%۰٫۰۵ -%۰٫۰۷
وزن حجمی۶۰۰

 

 

 

ابعاد۶۰×۲۵×۷۶۰×۲۵×۸٫۵۶۰×۲۵×۱۰۶۰×۲۵×۱۲۶۰×۲۵×۱۵۶۰×۲۵×۲۰
وزن هر عدد۷kg۸٫۵ kg۱۰kg۱۲kg۱۵kg۲۰kg
وزن هر متر مربع۴۵٫۵kg/m2۵۵٫۵kg/m2۶۵kg/m2۷۸kg/m2۹۷٫۵kg/m2۱۳۰kg/m2

 

 

 

 

 

 

فروش بلوک هبلکس مشهد فروش بلوک هبلکس فروش بلوک هبلکس شیراز هبلکس استان قدس رضوی  فروش بلوک aac فروش بلوک nac فروش بلوک clc فروش بلوک سبک فروش بلوک گازی فروش بلوک فومی فروش بلوک