بلوک clc

 

بلوک CLC

بلوک CLC به نوعی بلوک بتونی متخلخل سبک می‌گویند که از ترکیب سیمان، ماسه ریزدانه و حباب‌های هوا تولید می‌شود.  بلوک CLC در اندازه‌های مختلف تولید می‌شود. بلوک CLC طی دوره نگهداری در انبار محصول و در شرایط ویژه ای ساخته می‌شود. سبک بودن بلوک CLC و مقرون به صرفه بودن آن، دلیل اصلی استفاده فراوان از بلوک CLC در ساختمان‌ها است. در بعضی موارد حتی دیده شده است که به طور مستقیم از بلوک CLC در ساختمان سازی به کار می‌روند. بلوک CLC عایق گرما و سرما است و استفاده غیر مستقیم از بلوک CLC باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود. به بلوک CLC ، بلوک بتونیهوادار بلوک CLC نیز می‌گویند که تمام خاصیت‌های بلوک CLC در نام ان گفته شود.

 

 

ویژگی‌های بلوک CLC

بلوک CLC عایق حرارت و صدا

براساس نتایج بدست آمده از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن، ضریب هدایت حرارتی بلوکCLC  برابر است. این تحقیقات نشان می‌دهد بلوک CLC با ضخامت ده سانتی متر، می‌تواند به اندازه یک بلوک سفالی سی سانتی متری عایق حرارتی باشد. با توجه به قانون 19 مقررات ملی ساختمان، با استفاده از بلوک CLC ، دیگر نیازی به استفاده از عایق‌های دیگر نیست.

 

برای دریافت قیمت و جزِِییات خط تولید بلوک clc و نحوه راه اندازی آن با شرکت تماس بگیرید

بلوک CLC عایق صوتی نیز به حساب می‌آید. به همین دلیل استفاده از بلوک CLC در ساختن ساختمان‌های مسکونی، بیمارستان‌ها و مراکز آموزش و پرورشی نیز کاربرد دارد.

 

 

بلوک CLC عایق آتش

 

وجود ماده سیلیسی، باعث می‌شود که بلوک CLC تبدیل به یک ماده نسوز شود و حرارت را به کندی انتقال دهد. دو نکته ای که برای جلوگیری از گسترش آتش سوزی یا سرایت آتش سوزی اهمیت اساسی دارد. کتابخانه‌ها و انبارها، می‌توانند از بلوک CLC در ساختمان خود استفاده کنند تا در مقابل آتش با بلوک CLC در امان باشند.

 

بلوک CLC مقاوم زلزله

بلوک CLC نسبت به آجر و بتن، وزن کمتری دارد. وقتی مصالح ساختمان مانند بلوک CLC وزن کمتری داشته باشد، در مقابل زلزله مقاومت بیشتری از خودشان نشان می‌دهند. به همین دلیل شانس کمتری برای وقوع تلفات و آسیب‌های جانی و مالی ایجاد می‌شود.

 

سرعت بالای ساختمان سازی با بلوک CLC

قطعات بزرگ بلوک CLC ، سرعت دیوارچینی را افزایش می‌دهد. در مقایسه با آجر که حجم پایینی دارد، بلوک CLC زمان کمتری را برای چیدمان خواهد داشت. بلوک CLC را به راحتی می‌توان برش داد. بلوک CLC خراش پذیر است و لوله کشی برق و تجهیزات برقی در دیواری در آن بلوک CLC وجود دارد، سریع تر و تمیزتر انجام می‌شود.

 

 

 

چرابلوک CLC

بلوک سبک CLC

روش های عمل آوری و خشک کردن بلوک NAAC

مزایای استفاده از بلوک سبک NAAC درصنعت مدرن ساختمان

مزایای استفاده از بلوک سبک NAAC درصنعت مدرن ساختمان

فوم بتن

فوم بتون