آذر ۲۱, ۱۳۹۶

درباره نویسنده

آریا فوم بتن

گروه آریا در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین آلات بتن در شهر مقدس مشهد آغاز نمود. پس از گذشت ۳ سال و با پیش بینی رونق صنعت سبک سازی بر آن شد که در این عرصه گام نهد. و در اوایل سال ۱۳۸۸ شرکت ماشین سازی آریا فوم بتن به ثبت رسید.گروه آریا در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین آلات بتن در شهر مقدس مشهد آغاز نمود. پس از گذشت ۳ سال و با پیش بینی رونق صنعت سبک سازی بر آن شد که در این عرصه گام نهد. و در اوایل سال ۱۳۸۸ شرکت ماشین سازی آریا فوم بتن به ثبت رسید.

مطالب مشابه

2 Comments

 1. 1

  کمالی

  بنده یک سوال داشتم و آن اینکه پس از خشک کردن بلوک سبک بوسیله سیستم بخار یا کوره آیا باز هم نیاز به بسته بندی کردن بلوک درون نایلون و انبار کردن جهت عمل آوری هست؟ اگه بله چه مدت زمان باید درون نایلون باقی بمونه تا برای استفاده آماده بشه؟ با تشکر فراوان.

  پاسخ
  1. 1.1

   آریا فوم بتن

   عمل آوری بتن های سبک سلولی غیر اتوکلاوی (فوم بتن و یا گاز بتن) مانند بتن های معمولی می باشد. با توجه به آنکه نسبت آب به سیمان بالاست کافی ایت که در یک محیط گرمخانه قرار گیرند و استفاده از بخار توصیه نمی شود. در پایان هم بهتر است محصول بصورت آب بند در داخل نایلون قرار گیرد تا رطوبت لازم برای ادامه عمل آوری در آن باقی بماند.

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *