پرفروش ترین دستگاه های فوم بتن شرکت

به گزارش خبرگزاری مهر، نخستین باند پروازی تمام بتنی کشور در فرودگاه تبریز را افتتاح کرد. این پروژه با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال و از سیستم روشنایی cat2 اجرا شده است.
پروژه بازسازی باند اصلی فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز برای اولین بار به صورت بتنی و با استفاده از روش دال بتنی ساده توسط دستگاه فنیشر بتنی به عرض 15 متر طراحی و اجرا شده است که قابلیت پذیرش پروازهای پهن پیکر تا رده B747 را خواهد داشت.
زیرسازی لایه‌های زیرین با استفاده از مصالح تراشه آسفالت و بصورت بازیافت مصالح آسفالتی و تثبیت با سیمان اجرا شده که سهم بسزایی در حفظ محیط زیست و اقتصادی بودن طرح داشته است.
بتن ریزی باند به مقدار 100 هزار مترمکعب، کابل گذاری روشنایی باند جمعاً 180 کیلومتر طول، نصب رینگ، کانکشن، کانکتور و چراغ‌های مخصوص لبه باند از جمله عملیات انجام شده برای اجرای این پروژه است.
طول این باند 4 هزار و 200 متر و عرض آن 60 متر است و دوسر باند بوده و دارای تاکسی‌وی است که قابلیت دو بانده بودن را نیز به این مجموعه می‌بخشد. امکان پرواز برای بوئینگ 747 و ایرباس 60-300 در نخستین باند بتنی کشور فراهم شده است.
برای ایجاد این باند بتنی 193 هزار مترمکعب خاکبرداری، 90 هزار متر مکعب عملیات بتن‌ریزی، 8 کیلومتر کانال‌کنی و زهکشی و تجهیز 15 کیلومتر لوله روشنایی صورت گرفته است.

فوم بتن

فوم بتون